- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Kragujevac
Aktuální počasí Kragujevac
Aktuální počasí přímo pro město Kragujevac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 13. 5. (00:00)
Bouřky
Platí do 13. 5. (00:00)
Silný déšť
Platí do 13. 5. (00:00)
9°C
pocitově 4°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 72 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
