- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Dirgāh
Aktuální počasí Dirgāh
Aktuální počasí přímo pro město Dirgāh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 28°C |
