- Počasí
- Írán
- Kohgiluyeh and Boyer-Ahmad
- Kowkhdān
Aktuální počasí Kowkhdān
Aktuální počasí přímo pro město Kowkhdān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
