- Počasí
- Rusko
- Chelyabinsk
- Koshkul’
Aktuální počasí Koshkul’
Aktuální počasí přímo pro město Koshkul’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 1°C |
