- Počasí
- Maďarsko
- Komárom-Esztergom
- Környemajor
Aktuální počasí Környemajor
Aktuální počasí přímo pro město Környemajor. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
