Aktuální počasí Burbiškiai
Aktuální počasí přímo pro město Burbiškiai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 27. 4. (00:00) do 27. 4. (21:00)
4°C
pocitově -2°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
