- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Kōh-e Sang-e Gadāy
Aktuální počasí Kōh-e Sang-e Gadāy
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Sang-e Gadāy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
