- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Kōh-e Lamarī
Aktuální počasí Kōh-e Lamarī
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Lamarī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | -1°C |
