- Počasí
- Afghánistán
- Farah
- Kōh-e Kurgh
Aktuální počasí Kōh-e Kurgh
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Kurgh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 19°C |
