- Počasí
- Afghánistán
- Nuristan
- Kōh-e Kōral
Aktuální počasí Kōh-e Kōral
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Kōral. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | -2°C |
