- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Zhēray Ōbō Ghunḏêy
Aktuální počasí Zhēray Ōbō Ghunḏêy
Aktuální počasí přímo pro město Zhēray Ōbō Ghunḏêy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 25°C |
