- Počasí
- Afghánistán
- Farah
- Kōh-e Dōlī
Aktuální počasí Kōh-e Dōlī
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Dōlī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
