- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Kobylnice
Aktuální počasí Kobylnice
Aktuální počasí přímo pro město Kobylnice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 10°C |
