- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Kobylnice
Aktuální počasí Kobylnice
Aktuální počasí přímo pro město Kobylnice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
