- Počasí
- Norsko
- Vestfold og Telemark
- Kjeldås
Aktuální počasí Kjeldås
Aktuální počasí přímo pro město Kjeldås. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
