- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Kiŭl-li
Aktuální počasí Kiŭl-li
Aktuální počasí přímo pro město Kiŭl-li. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 8°C |
