- Počasí
- Uganda
- Northern Region
- Kitgum
Aktuální počasí Kitgum
Aktuální počasí přímo pro město Kitgum. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 26°C |
