- Počasí
- Bangladéš
- Rangpur Division
- Kishmat Dāpat
Aktuální počasí Kishmat Dāpat
Aktuální počasí přímo pro město Kishmat Dāpat. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 27°C |
