- Počasí
- Bosna a Hercegovina
- Federation of B&H
- Kiseljak
Aktuální počasí Kiseljak
Aktuální počasí přímo pro město Kiseljak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 4. (00:00)
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 0 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
