- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Īllī
Aktuální počasí Īllī
Aktuální počasí přímo pro město Īllī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 9°C |
