Aktuální počasí Kinder
Aktuální počasí přímo pro město Kinder. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 19°C |
