Aktuální počasí Kinder
Aktuální počasí přímo pro město Kinder. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 20°C |
