- Počasí
- Spojené království
- Scotland
- Kilbirnie
Aktuální počasí Kilbirnie
Aktuální počasí přímo pro město Kilbirnie. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
