- Počasí
- Rusko
- Karelská republika
- Khuttula
Aktuální počasí Khuttula
Aktuální počasí přímo pro město Khuttula. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 8°C |
