- Počasí
- Afghánistán
- Farah
- Khulāy Sūraī
Aktuální počasí Khulāy Sūraī
Aktuální počasí přímo pro město Khulāy Sūraī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 20°C |
