- Počasí
- Afghánistán
- Farah
- Khūlah-ye Khūnī
Aktuální počasí Khūlah-ye Khūnī
Aktuální počasí přímo pro město Khūlah-ye Khūnī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 29°C |
