- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Kholmets
Aktuální počasí Kholmets
Aktuální počasí přímo pro město Kholmets. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
