- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Sussac
Aktuální počasí Sussac
Aktuální počasí přímo pro město Sussac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 26. 5. (00:00)
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
