- Počasí
- Ukrajina
- Sevastopol City
- Khmel’nitskoye
Aktuální počasí Khmel’nitskoye
Aktuální počasí přímo pro město Khmel’nitskoye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
