- Počasí
- Libye
- Ash Shāţiʼ
- Khashmat Turūdī
Aktuální počasí Khashmat Turūdī
Aktuální počasí přímo pro město Khashmat Turūdī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 37°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 28°C |
