- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Kharísion
Aktuální počasí Kharísion
Aktuální počasí přímo pro město Kharísion. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 21. 5. (13:00) do 21. 5. (20:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
