- Počasí
- Spojené arabské emiráty
- Abu Dhabi
- Khalifah A City
Aktuální počasí Khalifah A City
Aktuální počasí přímo pro město Khalifah A City. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 28°C |
