- Počasí
- Izrael
- Northern District
- Kfar Yasif
Aktuální počasí Kfar Yasif
Aktuální počasí přímo pro město Kfar Yasif. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
