- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Mijagi
- Iwanuma
Aktuální počasí Iwanuma
Aktuální počasí přímo pro město Iwanuma. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
