- Počasí
- Čad
- Moyen-Chari
- Kérakono
Aktuální počasí Kérakono
Aktuální počasí přímo pro město Kérakono. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 36°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 28°C |
