- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Kengwei
Aktuální počasí Kengwei
Aktuální počasí přímo pro město Kengwei. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
