Aktuální počasí Katichóri
Aktuální počasí přímo pro město Katichóri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 28. 5. (14:00) do 28. 5. (19:00)
25°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 18°C |
