Aktuální počasí Kasaj
Aktuální počasí přímo pro město Kasaj. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 16. 5. (00:00) do 17. 5. (00:00)
Bouřky
Platí od 16. 5. (00:00) do 17. 5. (00:00)
Silný vítr
Platí od 16. 5. (00:00) do 17. 5. (00:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
