Aktuální počasí Karūchī
Aktuální počasí přímo pro město Karūchī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 30°C |
