- Počasí
- Turecko
- Sivaská provincie
- Karkın
Aktuální počasí Karkın
Aktuální počasí přímo pro město Karkın. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
