- Počasí
- Rusko
- Orenburg Oblast
- Kargala
Aktuální počasí Kargala
Aktuální počasí přímo pro město Kargala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 2°C |
