- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Kaqāleq
Aktuální počasí Kaqāleq
Aktuální počasí přímo pro město Kaqāleq. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 21°C |
