- Počasí
- Maďarsko
- Győr-Moson-Sopron
- Kapuvár
Aktuální počasí Kapuvár
Aktuální počasí přímo pro město Kapuvár. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
