- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Kanglequ
Aktuální počasí Kanglequ
Aktuální počasí přímo pro město Kanglequ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
