- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Iwate
- Kamichō
Aktuální počasí Kamichō
Aktuální počasí přímo pro město Kamichō. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
