Aktuální počasí Kallithéa
Aktuální počasí přímo pro město Kallithéa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 2. 4. (15:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 2. 4. (15:00)
8°C
pocitově 10°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
