- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeongsangnam-do
- Kalgot-to
Aktuální počasí Kalgot-to
Aktuální počasí přímo pro město Kalgot-to. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 11°C |
