Aktuální počasí Juvigny-le-Tertre
Aktuální počasí přímo pro město Juvigny-le-Tertre. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 13. 5. (00:00) do 14. 5. (00:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
