- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Jiucheng
Aktuální počasí Jiucheng
Aktuální počasí přímo pro město Jiucheng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 27°C |
