- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Jiarituo
Aktuální počasí Jiarituo
Aktuální počasí přímo pro město Jiarituo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
